Firma PROWITAL  Sylwia Drobik   specjalizuje się w branży stomatologicznej.

Specjalizujemy się w zakładaniu i prowadzeniu gabinetu stomatologicznego, wdrażamy zasady marketingu wewnętrznego;

  • relacje przełożony – załoga,
  • role zespołowe,
  • relacje właściciel – klient,
  • załoga - klient

Kreowanie i zarządzanie zespołem stomatologicznym gabinetu to nasza specjalność.

Wskazujemy najbardziej optymalne metody zarządzania gabinetem, świadomie i szybko poprawiające efektywność w prowadzeniu biznesu stomatologicznego. Z nami  dowiesz się jak w Twoim gabinecie wdrożyć rozwiązania optymalizacyjne, które zwiększą satysfakcję pacjentów i motywację personelu medycznego oraz w konsekwencji przychód finansowy; nauczysz się identyfikować i eliminować niepożądane obszary w firmie i stosować dobre praktyki rynkowe.

Nasze doświadczenie wywodzi się od najlepszych, polskich oraz niemieckich firm stomatologicznych, lekarzy stomatologów, implantologów, endodontów oraz higienistek.

Nadzorujemy i wspomagamy działalności branży stomatologicznej. Znamy i wdrażamy zasady właściwej rekrutacji personelu medycznego jako kluczowego czynnika wpływającego na jakość obsługi klienta stomatologicznego.

Naszą domeną jest wiedza z zakresu Implantoprotetyki stomatologicznej:

Odbudowa uzębienia na implantach, która pozwala na osiągnięcie trwałego efektu estetycznego i wpływa na poprawę zaburzonej, poprzez utratę zębów, mechaniki narządu żucia, to przyszłość. Skupieni jesteśmy nad tym, aby zarówno Operator jak i Jego Asysta w pełni rozumiała procedury tak poważnego zabiegu.

Dlatego też organizujemy kursy, szkolenia w zakresie implantologii, jak i w asystowaniu. Dążymy do stworzenia najlepszych warunków, sprzyjających podniesieniu kwalifikacji zawodowych, a co za tym idzie zwiększeniu szans na osiągnięcie awansu i podwyżkę, zmianę pracy na bardziej atrakcyjną, osiągnięcie stabilizacji finansowej czy też znalezienie zatrudnienia na rynku pracy. Dokładamy wszelkich starań według metody  indywidualnego podejścia do klienta.

Wszystko po to, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość kształcenia tak merytoryczną, jak i pod względem organizacyjnym.


 

 
xcv

Kontakt

PROWITAL

Prezes:  Sylwia Drobik 
tel. kom.:  +48 503-83-44-83
e-mail:      prowital@prowital.eu

NR KONTA

ING Bank Śląski

09-1050-1025-1000-0090-7986-9518

               
S5 Box